O marce

Radiora to marka, której misją i najwyższym celem jest dostarczenie konsumentom najwyższej jakości w rozsądnej cenie tak,
by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagajacych konsumentów.

Wysoka jakość

Radiora oferuje najwyższej jakości akcesoria łączności radiowej, w tym radiostacje, anteny, złącza, wtyki, przewody i inne. Wśród asortymentu marki produkty znajdą dla siebie zarówno profesjonaliści, jak i początkujący hobbyści.

Szerokie zastosowanie

Szeroka, wciąż rozwijana gama produktowa marki Radiora odpowiada na zapotrzebowanie ogromnej rzeszy klientów. Wciąż rozbudowywane serie powstają w porozumieniu z konsumentami, ich wymaganiami i potrzebami, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku.

Niewygórowana cena

Produkty Radiora są tworzone zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i początkujących hobbystów, dlatego oprócz wysokiej jakości Radiora dba o przystępną cenę oferowanych akcesoriów.


Nasze produkty

Wtyki Radiora zapewniają bezpieczne zasilanie urządzeń dzięki zastosowaniu trwałych materiałów najwyższej jakości (izolatory teflonowe, złocone styki). W ofercie dostępne są wtyki klampowane, zaciskane oraz lutowane. Radiora dba o zapewnienie szerokiej gamy złączy radiokomunikacyjnych dla niskich i wysokich częstotliwości, które sprawdzą się nawet u najbardziej wymagających Klientó

Poznaj bliżej wtyki Radiora >>
Adaptery Radiora pozwalają w prosty i szybki sposób połączyć ze sobą urządzenia, które wydają się być niekompatybilne. Dobranie odpowiedniego adaptera z szerokiego asortymenentu Radiora umożliwia szybkie rozszerzenie funkcjonalności zgromadzonych urządzeń i akcesoriów, pozwoli łatwo połączyć poszczególne komponenty i zapewnia o wysokiej jakości transmitowanego sygnału.

Poznaj bliżej adaptery Radiora >>
Radiora posiada w swoim asortymencie wysokiej jakości anteny mobilne, stacjonarne oraz przenośne. Anteny Radiora mogą odbierać i nadawać w zakresie częstotliwości KF, CB, VHF, UHF, PMR, służb i innych. Dodatkowo, w ofercie znajduje się wiele akcesoriów, które umożliwiają łatwy i bezpieczny montaż anteny na różnych powierzchniach.

Poznaj bliżej anteny Radiora >>
Oprócz anten, adapterów i wtyków, Radiora oferuje również inne drobne akcesoria, które świetnie uzupełnią wyposażenie pasjonatów i osób zawodowo wykorzystujących profesjonalnie krótkofalówki i inne urządzenia łączności bezprzewodowej. Drobne akcesoria Radiora to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną, która pozwoli rozszerzyć asortyment zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Poznaj bliżej akcesoria Radiora >>